nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

Deska elewacyjna WPC Winfloor

➥ 

Deska elewacyjna WPC

 ➨ 

Deska elewacyjna WPC Winfloor

Deska elewacyjna

 

 

 

deska elewacyjna Winfloor

Szlif z deseniem

 

Ceny:

 

Szlifowana

 

Ceny:

Szczotkowana

 

Ceny:

Elementy montażowe

 

 

deska elewacyjna - elementy montażowedeska elewacyjna - elementy montażowe

Ceny:

Wybrany system WPC: deska elewacyjna WPC - Winfloor
Montaż zamówionych produktów przez naszą firmę
Chcę wykonać z kompozytu WPC:

System deski elewacyjnej marki Winfloor powstał na bazie deski tarasowej firmy Winfloor, która od wielu lat dostarcza ją na polski rynek. System deski elewacyjnej jest odpowiedzią na zapotrzebowania klientów, którzy używali deski tarasowej do wykonywania elewacji budynków.

Specjalny system montażowy deski elewacyjne umożliwia szybkie i szczelne wykonanie elewacji dowolnej wielkości i szerokości, czego nie posiadła standardowa deska tarasowa. Łatwość montażu kompozytu sprawia, że ten rodzaj wykończenia ścian jest coraz częściej spotykany w polskich domach. Dzięki zastosowaniu rombowego przekroju deski, jej montaż stał się jeszcze łatwiejszy.

W naszej ofercie znajdą Państwo kompletny system deski elewacyjnej firmy Winfloor. Producent udziela 15 lat gwarancji oraz gwarantuje niezmienność ubarwienia deski przez cały okres gwarancji. Ofertowa deska elewacyjna występuje obecnie w 3 modnych kolorach.

Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-600 Radom, ul. Kozienicka 84
tel: 731 720 421
e-mail: drytenwpc@wp.pl
tel: 791 977 277
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart