nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

Deska tarasowa

➥ 

Deska tarasowa

W przeciwieństwie do naturalnego drewna, deska tarasowa WPC nie wymaga impregnowania, pielęgnacji oraz uciążliwych i kosztownych zabiegów olejowania.

Nie butwieje, nie pęcznieje, nie próchnieje, nie rozwarstwiaja się, ani nie pęka i zachowują oryginalny kształt.

Szlifowane i szczotkowane deski ryflowane posiadają antypoślizgową powierzchnię.

 

Oferowany produkt jest zaliczany do innowacyjnych materiałów budowlanych, które umożliwiają sprawne wykończenie tarasu. Deska kompozytowa WPC w odróżnieniu do innych materiałów tj: gres, kostka brukowa lub drewno, charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na warunki atmosferyczne. Poprzez zastosowanie wysokiej klasy tworzyw, deska kompozytowa WPC jest powszechnie wybieranym rozwiązaniem w krajach Europy Zachodniej. Też w Polsce ten materiał do budowy tarasu zdobywa coraz większą rzeszę zwolenników. Kategoria produktu: deski szlifowane , do której zalicza się deska tarasowa jest jedną z najciekawszych, które są dostępne na polskim rynku.

Dodatkowo trzeba podkreślić fakt, iż deska kompozytowa WPC to nie jedynie materiał, który posiada bardzo dużą wytrzymałość. Jest on bardzo popularny wśród wykonawców, którzy docenili deskę tarasową WPC za łatwość obróbki i ułożenia na tarasie. Do położenia deski kompozytowej nie są potrzebne dedykowane maszyny budowlane. Dlatego jest coraz częściej zamawiany przez ludzi, którzy nie mają doświadczenia budowlanego i chcą go własnoręcznie położyć na swoim tarasie.

Kolejną cechą, która przemawia za zakupem deski kompozytowej WPC to jej cena. Koszt wykonania tarasu z deski WPC jest znacznie mniejszy, niż w przypadku zastosowania tradycyjnych materiałów, z których są robione tarasy. Oprócz ceny, jaką cechuje się deska WPC trzeba przytoczyć jej walory estetyczne. Kategoria produktu: deska tarasowa, do której należy deska kompozytowa cechuje się wyjątkowym wzornictwem, który do złudzenia przypomina tak popularne drewno. Dlatego jeśli rozważają państwo wykończenie tarasu w nowoczesny sposób to trzeba rozważyć wybór tego kompozytu jako produktu, który nada unikalnego wyglądu Waszemu tarasowi.

Wybrany system WPC: proszę coś zaproponować
Montaż zamówionych produktów przez naszą firmę
Chcę wykonać z kompozytu WPC:
Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-600 Radom, ul. Kozienicka 84
tel: 731 720 421
e-mail: drytenwpc@wp.pl
tel: 791 977 277
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart