nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

Deska tarasowa Venson

➥ 

Deska tarasowa

 ➨ 

Deska tarasowa Venson

Deska zebrano 3D

 

 

Venson - deska tarasowa zebrano 3D

Deseń słoi drewna

Venson - deska tarasowa deseń słoi drewna

Deska szlifowana

Venson - deska tarasowa szlifowana

Deska szczotkowana

Venson - deska tarasowa szczotkowana

Elementy montażowe

Venson - elementy montażowe

Zalety deski tarasowej firmy Venson:

Wybrany system WPC: deska tarasowa - Venson
Montaż zamówionych produktów przez naszą firmę
Chcę wykonać z kompozytu WPC:

Schemat montażu deski tarasowej:

 

deska tarasowa - schemat montażu

 

Etap 1 - przygotowanie podłoża
Podłoże powinno być stabilne i charakteryzować się gładką powierzchnią. Zaleca się wykonanie tarasu z uwzględnieniem 2% spadku, który umożliwi sprawne odprowadzenie wody. Taras można zamontować na konstrukcji stalowej lub drewnianej (odpowiednio do tego przystosowanej).

Etap 2 - montaż legarów
Legary powinny zostać przytwierdzone do podłoża za pomocą kołków rozporowych. Wyjątek stanowią wylewki zabezpieczone izolacjami przeciwwilgociowymi, które nie mogącymi ulec przerwaniu. W takim przypadku legary powinny zostać przymocować do elementów konstrukcyjnych na obrzeżach tarasu. Legary trzeba montować w odstępie około 5 do 10 mm od ściany. Należy zachować miejsce na listwę wykończeniową.

Etap 3 - montaż desek tarasowych
Deska tarasowa powinna być montowana przy użyciu specjalistycznych klipsów montażowych, które są dostępne w naszej ofercie. Klipsy montażowe umożliwiają równomierne ułożenie deski kompozytowej w odstępach 6mm od siebie. Deski tarasowe powinno się układać równolegle do legarów. Końce desek tarasowych powinny znajdować się na legarach. Maksymalne przewieszenie deski poza legarem nie powinno przekraczać 3 cm.

Etap 4 - wykończenie
W momencie zamontowania wszystkich desek tarasowych trzeba przystąpić do wyrównania desek, nadania im docelowego kształtu na brzegach tarasu. Do tego należy wykorzystać piłę. Wykończenie brzegów tarasu należy wykonać przy pomocy listw maskujących.

Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-650 Przytyk, ul. Zachęta 53
tel: 791 977 277 (wycena i sprzedaż)
tel: 534 774 477 (sprzedaż i montaż)
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart