nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

Konserwacja deski WPC

➥ 

Konserwacja deski WPC

Czyszczenie desek kompozytowych jest bardzo łatwe i nie wymaga żadnych specjalnych środków czyszczących. Zwykłe środki domowego użytku w zupełności wystarczają. Najlepszy efekty czyszczenia uzyskuje się przy użyciu wody pod wysokim ciśnieniem (przy max. 70 barów), czyszcząc zgodnie z kierunkiem ryflowania na deskach. Do czyszczenia nie należy stosować maszyn czyszczących oraz rozpuszczalników. W pierwszym okresie użytkowania pod wpływem promieniowania UV i wody deska nieznacznie zmienia kolor, który stabilizuje się po 2-3 miesiącach użytkowania.

Nie ma to jednak wpływu na jej trwałość i nie jest to wadą produktu.

Do czyszczenia i konserwacji desek kompozytowych  zalecamy nasze dedykowane impregnaty i detergenty niemieckiej firmy Mallerud. Są to: środek do czyszczenia kompozytu WPC oraz olej do impregnacji kompozytu WPC. Nie należy używać rozpuszczalników. Należy czyścić przerwy między deskami WPC, aby zapewnić odpływ wody z tarasu.

W przypadku uciążliwych, tłustych plam należy stosować nasze dedykowane detergenty, a następnie spłukać je za pomocą wysokociśnieniowej myjki.

 

deska tarasowa - środek do konserwacji deska kompozytowa - preparat do czyszczenia tarasu 
Olej do impregnacji deski tarasowej WPC Środek do czyszczenia deski tarasowej

 

Wybrany system WPC: proszę coś zaproponować
Montaż zamówionych produktów przez naszą firmę
Chcę wykonać z kompozytu WPC:
Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-600 Radom, ul. Kozienicka 84
tel: 731 720 421
e-mail: drytenwpc@wp.pl
tel: 791 977 277
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart