nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

Montaż deski WPC

Specjalizujemy się w wykonaniu tarasów, balkonów, powierzchni przy basenowych, schodów, ogrodzeń oraz innych prac z materiału jakim jest deska tarasowa kompozytowa.

Nawiązując z nami współprace zapewniają sobie państwo kompleksową usługę. Bezpłatny pomiar i wycena, pomoc i doradztwo w wyborze i sposobie wykonania państwa zleceń.

Deski zamawiamy na wymiar dopasowując tym samym ich długość indywidualnie do każdej inwestycji, co gwarantuje osiągnięcie wysokiego poziomu estetyki wykonania. Na wszystkie prace otrzymują państwo gwarancje 2-3 letnią na montaż, oraz gwarancje producenta na materiał.

Dobrze przeszkolona, młoda, sprawnie działająca ekipa, pracująca na profesjonalnym nowoczesnym sprzęcie, zapewnia wykonanie każdego zlecenia szybko, w terminie, przystępnych cenach i najwyższej jakości.

Jak sami państwo widzą Nawiązując z nami współprace zapewniacie sobie kompleksową i fachową usługę, maksimum spokoju, oraz gwarancje należytego wykonania prac.

Swoje usługi oferujemy w miastach takich jak Warszawa, Radom, Lublin, Kielce,Łódz,Katowice i ich okolicach. Możliwy jest również montaż na terenie całej Polski.

Przed każdą realizacją zamówienia sporządzamy wycenę na podstawie przesłanych przez Państwo informacji drogą mailową.

Przesyłając informację prosimy o podanie:

  1. imię i nazwisko, dane kontaktowe (numer telefonu, e-mail)
  2. typ inwestycji, tj. taras, elewacja, ogrodzenie itp.
  3. rysunek schematyczny, projekt, dokładne wymiary
  4. różnice poziomów pomiędzy gruntem, a progiem drzwi lub planowanym punktem wysokości tarasu

 W celu uzyskania jak najlepszych rezultatów prosimy o dołączenie do wiadomości email pliku ze zdjęciami miejsca, gdzie będzie usytuowana planowana inwestycja.

Wycena jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca, co oznacza, że Klient po zapoznaniu się z naszą ofertą nie musi korzystać z naszych usług.

 

Do pobrania w PDF:

Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-600 Radom, ul. Kozienicka 84
tel: 731 720 421
e-mail: drytenwpc@wp.pl
tel: 791 977 277
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart