nowoczesny taras wykonany z deski WPC deska kompozytowa WPC - nowoczesny basen ryflowana deska tarasowa WPC deska WPC jako materiał na taras w domu
Taras na lata
zalety deski tarasowej WPC
zobacz ofertę

O firmie

Firma Dryten zajmuje się dystrybucją deski tarasowej wiodących polskich producentów. Wybieramy tylko najlepsze produkty, które są sprzedawane w naszym sklepie On-Line. Wybierając nasz sklep internetowy mają Państwo gwarancję:

CO TO JEST KOMPOZYT WPC

 

Systemy tarasowe
Producenci systemów desek tarasowych prześcigają się między sobą w rozbudowie swoich systemów w nowe elementy i rozwiązania: podnoszące walory estetyczne, ułatwiające montaż oraz poprawiające jakość materiałów. Różnorodność wzorów, kolorów, wymiarów i systemów mocowań gwarantuje, że każdy klient zainteresowany posiadaniem pięknego tarasu na długie lata znajdzie coś dla siebie.
 
To co łączy wszystkie systemy tarasowe WPC z najwyższej półki to niesamowita trwałość uzyskana głównie dzięki proporcjom około 45 % drewna, 45% PVC i 10% dodatków takich jak barwniki, filtry UV, stabilizatory koloru itp. To właśnie to ostatnie 10 % w głównej mierze stanowi o jakości produktu, a co za tym idzie jego cenie.
Poniżej kilka zalet produktów dzięki którym systemy tarasowe WPC cieszą się wciąż rosnącą popularnością :

Trwałość - profile kompozytowe powstają w wyniku technologicznego połączenia drewna i PVC.
W efekcie produkt otrzymany posiada dużo lepsze właściwości niż jego składowe. Dzięki takiej technologii powstaje materiał o solidnym i estetycznym wyglądzie drewna, mający jednocześnie pożądane właściwości tworzyw sztucznych. Design imitujący naturalne drewno, dopełnia wyjątkowa trwałość, która sprawia, że komfort użytkowania nie ulega pogorszeniu przez wiele lat.
 
Oszczędność czasu i pieniędzy, wygoda - deski kompozytowe dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dodatków nie wymagają malowania ani impregnacji, co w bardzo dużym stopniu ułatwia korzystanie z tarasów i innych powierzchni z nich wykonanych. Dodatkowo nie sposób nie zwrócić uwagi na oszczędności wynikające z braku konieczności zabezpieczania powierzchni przed wilgocią oraz ich malowania, co jest konieczne przy powierzchniach drewnianych.
 
Bezpieczeństwo - materiały kompozytowe są bezpieczne dla alergików, nie zawierają substancji szkodliwych ani metali ciężkich, w przeciwieństwie do drewna są niepalne. Dzięki szczotkowanej powierzchni są antypoślizgowe nawet gdy deski są mokre. Dzięki swym właściwością nie gniją, nie pękają, ani nie porastają mchem czy innymi grzybami. Dodatkowo w porównaniu do drewna nie ma ryzyka występowania drzazg, więc bez obaw mogą się bawić nawet małe dzieci.

Gwarancja - pewni jakości swych produktów producenci dają nawet  25-letnią gwarancje na swoje systemy.

Kontakt z nami
Nasza firma oferuje nowoczesne produkty, które wykonana są na bazie kompozytu WPC. Jeśli potrzebują Państwo profesjonalne porady odnośnie prezentowanych desek tarasowych, kompozytowych systemów ogrodzeniowych bądź deski elewacyjne - zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.
Formularz kontaktowy
Dane firmy
26-600 Radom, ul. Kozienicka 84
tel: 731 720 421
e-mail: drytenwpc@wp.pl
tel: 791 977 277
e-mail: deska-wpc@wp.pl
www.dryten.pl
Jesteśmy również na Allegro
Allegro - sprzedaż deski tarasowej WPC
Wykonanie: Devilart